O mně

Dovolená v Modletíně

Tvorbě webů se věnuji s přestávkami od roku 1999. Většinu projektů vytvářím na redakčním systému WordPress, který v současné době využívá přes 70 000 000 webů po celém světě, včetně webů vlád států a veřejných institucí. Jedná se o otevřený Open source kód, na kterém pracují programátoři z celého světa.

Když mám volno, tak nejraději cestuji na blind. Jednoduše si sbalím spacák, karimatku a nějaký ten svršek, nastoupím do prvního bezbariérového autobusu, nechám se zavést na nějaké hezké místo a tam se prostě toulám. Přespím, kde se namane a pak pokračuji, kam mě to prostě táhne. Při tom si užívám svobody.

Od roku 1997 hraji divadlo, především s Divadlem Jaroslava Pokojského, se kterým jsem si mimo jiné zahrál téměř ve všech hrách Járy Cimrmana. Vše bylo pochopitelně s laskavým svolením pánů Smoljaka a Svěráka. Poslední léta se navzdory své řečové vadě věnuji talk show. Díky invalidnímu vozíku nenazývám svá představení STAND UP, ale SIT DOWN. S talk show jsem začal s divadlem II. pád.Foto z mého talk show

V roce 2004 jsem si na 10 let odskočil do sociálních služeb, kdy jsem se věnoval vedení neziskové organizace Domov pro mne. I během této doby jsem několik webů vytvořil.

Většina lidí mě oslovuje Gino, což je zkratka jména Ginepro, což v překladu znamená Jalovec. Toto jméno jsem přijal při vstupu do Sekulárního františkánského řádu.